Insider, Интервью

Вышивка всегда в тренде: интервью с «мамой» 2KOLYORY

2KOLYORY

2KOLYORY — это история о красоте, которую пронесли сквозь века. В своих коллекциях бренд использует народную вышивку, адаптируя ее к модным тенденциям современного мира.

Оксана Долиновская, основатель и креативный директор бренда 2KOLYORY, поделилась мыслями и рассказала, зачем и почему они вместе с мужем  создали бренд, который сейчас выбирают известные украинские лидеры мнений: Надежда Матвеева, Соломия Витвицкая, Анна Гресь, Леонид Мартынчик и другие.

Оксана Долиновская

Когда вы приняли решение, что хотите заниматься пошивом изделий, используя украинскую вышивку?

Я виношувала ідею про створення якісного українського одягу напевно років 10, але як завжди трапляється з багатьма — знаходилося тисячі інших речей, які мені чомусь здавалися набагато важливішими на той момент. Після одруження та появи двох смужок на тесті для вагітності, ми з чоловіком вирішили, що пора шукати варіанти власного бізнесу. Через декілька місяців ми таки це зробили, це був початок 2015 року.

Кто ваша целевая аудитория?

Дуже і дуже широка, дівчата та хлопці від 20 до 60 років. Перший рік 70% від наших продаж був експорт і лише 30% — український ринок. Сьогодні ця статистика прямо зворотня, ми почали активно завойовувати нашого клієнта в Україні.

2KOLYORY

Создавать изделия с аутентичной украинской вышивкой — призвание или бизнес-проект?

Навіть не буду лукавити, маючи дві вищі освіти, економічну та юридичну, та ступінь кандидата економічних наук, звісно ми вивчали ринок та прораховували усі можливі варіанти. Звісно вибір впав на одяг, яким давно мріяла займатися, але одночасно хотілося робити не просто звичайний масмаркет, а одяг зі змістом. На той момент вплинула на нас хвиля патріотизму та самоідентифікації нас як українців. В цей момент і народився бренд 2KOLYORY. Ми запустили пілотну сторінку в ФБ для вивчення попиту, результати нас вразили, відразу випливло декілька потреб споживача, які на той момент були абсолютно відкритими та дуже актуальними. В той момент ми і вклали перші наші гроші у власне виробництво —  знайшовши фабрику на західній Україні, яка відшила нашу першу партію. А вже через півроку вдалось запустити власний цех у Києві.

2KOLYORY

Почему в гардеробе современной стильной девушки должен быть наряд от бренда 2KOLYORY?

Ми ламаємо усі стереотипи на рахунок  «української вишиванки», даючи можливість кожній стильній дівчині створити етно-образ, але не перетворюючи його в національний народний костюм. Ми постійно експериментуємо з кроєм, кольорами, формами, текстурою матеріалів, вдосконалюючи старовинні візерунки та створюючи часом абсолютно нові, неповторні та “надактуальні”. Це одяг який ніколи не вийде з моди, як правило його одягають на важливі події в житті, це прекрасний подарунок близьким людям, а ще спосіб заявити, що «я — українець» усьому світу, на якій точці планети ти б не був.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *